ŞÖMİNE VE SOBA HAKKINDA

Spartherm

Spartherm en büyük Alman şömine ve şömine haznesi, şömine sobaları, Gaz şömine ve biyoethanol şömineler ve hatta görkemli çinili sobalar Royal Nosta olan Avrupalı üreticidir.
Aynı zamanda, tüm modeller efsanevi Alman hassasiyeti ile üretilmiştir ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile birlikte sık sık ömür boyu eşlik ederler!

Şömineler ve Şömine Hazneleri

Spartherm’in ürün yelpazesinde 100’den fazla şömine haznesi, şömine sobası, biyoethanol şömine bulunmaktadır. Yalnızca düşük enerjili evler veya ısı eşanjörlü şömine hazneleri için değişkenler seçebileceğiniz, aynı zamanda çok çeşitli tasarım çalışmalarından sadece işlev ve performans açısından seçebilirsiniz. Bu sayede zevkli müşterileri bile zevkli buluyorlar. Şömine haznesi düz, köşe, üç taraflı veya saydam camları, kapının yana doğru açılmasını veya kaplamanın içine doğru (asansörlü şömine )uzanmasını tamamlar ve sonunda bir dizi dekoratif veya tuğla çerçeve ve cam işleme arasından seçim yapmak mümkündür. Bu şömine modelleri sizin için Yeterli değil mi? Sorun yok! Spartherm sipariş üzerine size özel şömine kazanı yapan tek Avrupalı üreticidir!

Biyo Şömineler

Biyo-etanol şöminelerinin popülaritesi son yıllarda artmaktadır ve Spartherm de bu konuda gelişme hızını belirlemiştir. Biyo-şömine şöminelerini bacaları olmayan apartman ve evlerde güvenle kullanabilirsiniz. Gücü yaklaşık 3 – 5 kW olan şömine eklerinden ve bağımsız modellerden birini seçebilirsiniz. Seri, 10.8 kW nominal çıkışa sahip, 60-100 m²’yi kolayca ısıtan ve giriş salonlarında, kış bahçelerinde veya dış mekan çardakları ve pergolaların altında kullanım alanını bulabilen bağlantısız bir Kule modeli ile tamamlanmıştır.
Spartherm’in ürün çeşitleri gerçekten çok geniştir ve herkes kendileri için bir şeyler bulabilir. Spartherm ürünleri ayrıca Alman kalite soba ustasını İtalyan tutkusu ve tasarım duygusuyla birleştiren Arcadia şömineleri ve şömine kazanların da bulunabilir. Sonuçta, görsel olarak güzel, verimli ve etkili şömineler ve yaşamları onlarca yılda ölçülen şömine iç kısımları ortaya çıkar. Lüks ve etkileyici görünümleri seviyorsanız, özellikle rustik şekilde döşenmiş iç mekanlara uygun ve gerçek bir aristokrat gibi hissedeceğiniz Royal Nosta kiremitli sobası sizi heyecanlandıracak. Moderniteyi seviyorsanız ve şöminenin çınlamasını ve bakımını sevmiyorsanız, Spartherm, uzaktan kumandayla koltuğunuzun konforundan kontrol edebileceğiniz bir dizi gazlı şömine girişi sunmaktadır.
Standart Spartherm soba ve soba modelleri, fiyat açısından daha yüksektir ve öncelikle sadece estetik açıdan başarılı bir şekilde arayan ailelerin değil, aynı zamanda günlük kullanımda bile uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde hizmet verecek olan son derece işlevsel bir ısı kaynağı arayan müşterilere yöneliktir. Aksa Şömine olarak bizler bu markanın ürünleriyle çok iyi bir deneyime sahibiz, pratik olarak hiçbir şikayetle karşılaşmıyoruz ve bunları kaliteli ve ekonomik açıdan avantajlı bir cihaz arayan herkese açık bir vicdanla tavsiye edebiliriz. Spartherm’i yakından tanımakla ilgileniyor musunuz? Bizim uğramak Aksa Şömine dükkanda işlevsel bir modelin montajı dahil, şömine ve sobaları görebilirsiniz.

Şömine Sobaları

Spartherm üreticisi, tüm ürünlerinin buluştuğu yaklaşımı ile gurur duymaktadır. Bu kapılar hem erkeklerin hem de kapıların ve erkeklerin kolay açılıp temizlenmesi üzerine odaklanmış olan kadınlardır, çünkü sobanın mekaniği, gerektiğinde tamir edilmesi ve kullanımı kolay olması gereken mükemmel bir mühendislik ürünü olmalıdır.
Şömine haznelerinde olduğu gibi Spartherm sobalarda da dünya lideridir. Ürünlerinde hem klasik odun sobası hem de gaz veya bioethanol yanmasına izin veren modelleri içerir. Tüm evi ısıtabilecekleri sıcak su eşanjörlü sobaya ihtiyaç duyan müşteriler de beğenilerine göre bir şeyler bulacaklar. Gazları ve katı kirletici maddeleri de yakan iki aşamalı yanma teknolojisi sayesinde, Spartherm sobalar odun yükleme başına çok uzun yanma sürelerine ulaşmakta ve kullanım rahatlığını daha da arttırmaktadır. Gelişmiş önceden ısıtılmış hava durulama teknolojisi temiz tutar, böylece alev alanların engelsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.