Seyyar Odun Fırını

Taş fırında pişen etin, pidenin, ekmeğin, lahmacunun, güvecin, simidin, kuzu tandırın ve diğer tüm lezzetlerin tadı herkesin damağında kalmıştır. Özellikle odun ateşi üzerinde pişen, dumanı üstünde, kokusuyla herkesi büyüleyen yemeklerin insanın midesinde ve kalbinde kurduğu taht bambaşkadır. Odun fırını fiyatları değişiklik gösterse de kaliteli odun fırını almaya özen göstermek gerekir. Odun fırınlarının en büyük problemi ise sabit olarak kurulmuş olması ve mutlaka belirli bir yerde o yemeklerin pişiyor olmasıdır. Aksa Şömine, bu problemi ortadan kaldırarak yurt dışından ithal ettiği kaliteli seyyar odun fırınlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Portatif Odun Fırını Nedir?

Portatif odun fırını, belirli bir yere kurulmasına gerek kalmaksızın bahçenizde dilediğiniz şekilde hareket ettirebileceğiniz, sabit bir yere kurulmasına gerek kalmaksızın kullanabileceğiniz taşınabilir odun fırını olarak tanımlanabilir.  Odun ateşinde dilediğiniz yemeği pişirerek lezzetine lezzet katabileceğiniz portatif odun fırınını bahçenizin bir köşesine kaldırabilir, misafirleriniz geldiğinde ya da ailecek yemek yiyeceğinizde istediğiniz uygun konuma getirerek kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Odun Fırını Kullanım Avantajları

  • Odun fırınına göre daha az yer kaplar. Sabit olarak odun fırını yaptırmak daha fazla zaman ve alan gerektirirken seyyar odun fırınıyla daha küçük bir alanda ve istenilen yerde depolama özelliğiyle fayda sağlanmaktadır.
  • Seyyar odun fırını fiyatları ve boyutları değişiklik gösterir böylece isteyen herkes kendisi bütçesine ve alanına en uygun portatif odun fırınını satın alabilir.
  • Taşınabilir odun fırını odun ateşinde yemek pişirmek için idealdir.

Seyyar Odun Fırını Fiyatları

Seyyar odun fırını fiyatları, malzemenin kalitesine ve odun fırınının boyutlarıyla ağırlığına göre değişmektedir. Odun fırını fiyatlarına bakarken ucuza kaçılmamalı, doğru kalitede fırın seçimi yapılmadır. Aksi taktir de az odunla çok yemek pişirerek genel anlamda bir kar sağlamak gibi bir avantaj çöpe gitmiş olacaktır. 

Aksa Şömine Seyyar Odun Fırını Modelleri

Aksa Şömine İtalyan Fontana Odunlu Seyyar Bahçe Fırınları’nı müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. İtalyan kalitesiyle üretilmiş olan Fontana Odunlu Seyyar Bahçe Fırınları az odunla çok verim alınmasını sağlar. Ischia, Capri ve Amalfi modelleriyle piyasada bulunan Aksa Şömine taşınabilir odun fırınları ağırlık, dış derinlik, genişlik ve yükseklik, yanma bölümü derinliği, genişliği ve yüksekliği, pizza ve ekmek kapasitesi gibi özellikleriyle farklılık gösterirken baca çapı hepsinde 120 cm’dir.